HAKKIMIZDA

Kuyumcuoğlu Metal olarak yenilikçilik, sadelik, insan ve çevre odaklı olmak öncelikli hedefimizdir.

Kuyumcuoğlu Metal

Kuyumcuoğlu Metal 1993 yılında kurulmuştur. Şirketimizin plazma kesim sektöründe yeni olmasına rağmen, yaptığı yatırımlar ve kadrosuna kattığı deneyimli elemanlar ile kaliteli, çabuk ve hesaplı bir hizmet sunmaktayız. Kendisini yenilemeyi ve geliştirmeyi bir ilke olarak benimsemiştir. İşletmenin yaşaması ve gelişmesi ancak rekabet ortamında ilerlemesini sağlayacak projelere imza atması ile mümkün olabilecektir. Bu anlayışta olan firmamız; müşteri memnuniyetini sağlayacak yüksek kalitedeki üretimi; daha hızlı, daha az maliyetle üretmeyi hedeflemektedir.

Demir-Çelik Ve Yapi Sektöründe alanında en iyi olan firmaların uluslararası normlara uygun ürünlerini müşterilerine hızlı bir şekilde sunmayı görev edinmiş, sektörde 20 yıllık tecrübeye sahip bir firmadır.

Firmamız Demir-Çelik sektöründe boru, profil gibi ürünleri ayrıca Erdemir ve Kardemir gibi Türkiye’nin lokomotif firmalarının ürünlerini, soguk şekillendirme ve bilgisayar destekli CNC PLASMA KESİM üniteleriyle işleyerek müşterilerine sunmaktadır.